Projekt graficzny katalogu – Białystok

Katalogi reklamowe to materiały wielostronicowe, które mogą posiadać formę drukowaną i elektroniczną, często jednak mogą ograniczać się tylko do wersji elektronicznej. Standardowo wykonujemy w ramach zlecenia wersję elektroniczną w podziale na poszczególne strony projektu. Taka wersja świetnie sprawdza się jako materiał do udostępnienia na stronie internetowej lub jako załącznik do wysyłki wiadomości e-mail. Zwykle projekty graficzne katalogów oparte na standaryzowanych wymiarach papieru typu A6, A5, A4, A3, bądż też może być to np. kwadrat, który jest też dosyć często stosowaną formą. Wymiary niestandardowe są możliwe do realizacji, może jednak przełożyć się to na późniejszy wyższy koszt druku.

Do produkcji katalogów stosuje się najczęściej grubszego papieru do wykonania okładki w granicach 250-350g/m² oraz znacznie cieńszego papieru dla stron wewnętrznych w zakresie 90-170g/m². Stosowanie zbyt grubego papieru dla stron wewnętrznych w przypadku większej ilości stron może skutkować rozchylaniem się zawartości. Do łączenia stosuje się zwykle trzy metody: szycie, klejenie bądź też spiralowanie. Realizowany projekt graficzny katalogu, zgodny jest z wymogami technicznymi drukarni dostarczonymi przez Klienta, bądź w przypadku ich braku ze standardowymi, które stosujemy na co dzień.

Projekt katalogu – Białystok

Wybierz jedną z opcji projektu ulotki i zadzwoń pod nr +48 600 288 355, napisz do nas adres clouds@clouds.pl, bądź też odwiedź nasze studio graficzne w Białymstoku. Po ustaleniu szczegółów realizacji będziemy mogli rozpocząć prace nad Twoim projektem.

Projekt graficzny ulotki - Białystok, Warszawa