Kalendarze reklamowe | Białystok

Kalendarze trójdzielne

Do najczęściej wykorzystywanych kalendarzy firmowych w ostatnich latach należą z pewnością kalendarze trójdzielne. Przejrzystość przedstawienia dni miesiąca oraz widoczność miesiąca minionego, obecnego oraz przyszłego znacznie ułatwia planowanie. Wszystkie kalendarze trójdzielne posiadają bardzo duże możliwości personalizacji: główki, plecków, kalendarium, kolorystyki kalendarium.

Kalendarze reklamowe trójdzielne | Bialystok

Kalendarze książkowe / osobiste

Kalendarze te są niezwykle poręczne i służą zazwyczaj jako osobiste notatniki. Taka forma wykorzystywana jest często jako gadżet reklamowy rozdawany przez firmę dla klientów i kontrahentów. Kalendarze książkowe posiadają duże możliwości personalizacji przy użyciu lasera bądź tłoczenia.

Kalendarze reklamowe książkowe | Białystok

Kalendarze planszowe

Ten typ kalendarza pozwala na użycie bardzo dużych formatów np. B2, przez co kalendarz staje się bardzo widoczny w pomieszczeniu. Stanowi istotny element przyciągający uwagę klienta.

kalendarze reklamowe bialystok

Kalendarze stojące / biurkowe

To jedna z najbardziej poręcznych form kalendarzy. Niewielkie gabaryty pozwalają na trzymanie ich na biurku bez wielkich strat miejsca, co z pewnością jest wielką zaletą.

Kalendarze reklamowe – Białystok